O nas

Witamy Państwa w INSPIRACJI !

INSPIRACJA Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna świadczy pomoc psychologiczną i pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka i jego rodziny. Otwartość i zaangażowanie powoduje, że nasi terapeuci widzą w człowieku więcej, niż tylko wycinek, którym się zajmują. Specjaliści z poszczególnych dziedzin tworzą interdyscyplinarny zespół terapeutyczny. Plan terapii jest tworzony i realizowany przez zespół pod kierunkiem koordynatora. Dzięki temu terapia przebiega wielotorowo, co przynosi wymierne korzyści.

INSPIRACJA – co nas wyróżnia?

„W INSPIRACJI najważniejsze jest dobro dziecka. Im więcej troski i wsparcia potrzebuje, tym bardziej chcemy pomóc.” — mgr Edyta Kalinowska

Indywidualne podejście

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna świadczy szeroko rozumianą pomoc psychologiczną i pedagogiczną dla dzieci i ich rodziców. Zespół terapeutów zapewnia pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Z myślą o rodzicach przygotowaliśmy bogatą ofertę warsztatów i szkoleń.

Praca zespołowa

Terapeuci INSPIRACJI tworzą zespół doskonale wykształconych, doświadczonych specjalistów. Nasi specjaliści, współpracując w ramach zespołu terapeutycznego, opracowują spójne strategie pracy z poszczególnymi podopiecznymi. Takie kompleksowe podejście daje dużo lepsze efekty, niż te same działania pomocowe podejmowane przez każdego terapeutę indywidualnie.

Ważne, choć niemierzalne

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak ważna (poza kompetencjami specjalistów) jest atmosfera miejsca, w którym szukamy pomocy dla swojego dziecka. W naszej placówce przykładamy ogromną wagę do tego, aby każdy poczuł, że trafił pod właściwy adres. Dlatego członkowie naszej kadry to ludzie oddani dzieciom i wyczuleni na potrzeby drugiego człowieka.

Kim Jesteśmy?

Mgr Anna Okrutna

Psycholog, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju, terapeuta SI Psycholog, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju,…

Czytaj więcej
Scroll to Top